Collection: Home & Kitchen

Kitchen products

70 products
  • Jack & Joie Bar Glasses
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cocktail party tea towel
    Regular price
    $28.95
    Sale price
    $28.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ramen tea towel
    Regular price
    $28.95
    Sale price
    $28.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wisconsin Love stir sticks
    Regular price
    $15.95
    Sale price
    $15.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Funny coasters
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mixed Coaster set of 4- Pickleball or Tennis
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reusable produce bags (apple)- set of 3
    Regular price
    $21.95
    Sale price
    $21.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eco-friendly food wraps
    Regular price
    from $6.95
    Sale price
    from $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Great Lakes kitchen tea towel
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Great Lakes pint glass
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wisconsin print
    Regular price
    $21.95
    Sale price
    $21.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dip bowl set
    Regular price
    $21.95
    Sale price
    $21.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Relax Lake serving set
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Felted wool lake trivet
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fruit cloche
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • American Flag print
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lake pillow
    Regular price
    $23.95
    Sale price
    $23.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • On lake time pillow
    Regular price
    $44.95
    Sale price
    $44.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Go jump in the lake pillow
    Regular price
    $48.95
    Sale price
    $48.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Life’s better at the lake pillow
    Regular price
    $59.95
    Sale price
    $59.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out